FC Prishtina

Senior Masculino
escudo
J 32 FC Prishtina 3 - 0 KF Trepça´89 V
J 31 FC Prishtina 1 - 0 KF Llapi V
J 29 FC Prishtina 2 - 1 KF Drenica V
J 28 SC Gjilani 0 - 1 FC Prishtina V
J 27 FC Prishtina 1 - 0 KF KEK-u V
J 26 KF Ferizaj 0 - 2 FC Prishtina V
J 25 FC Prishtina 3 - 0 KF Liria V
J 24 KF Ballkani 0 - 2 FC Prishtina V
J 23 FC Prishtina 3 - 0 KF Flamurtari V
J 22 KF KEK-u 1 - 2 FC Prishtina V
J 19 FC Prishtina 4 - 0 KF Liria V
J 17 FC Prishtina 2 - 0 KF Drita V
J 15 FC Prishtina 2 - 0 KF Ballkani V
J 10 KF Feronikeli 0 - 1 FC Prishtina V
J 14 KF Drenica 0 - 1 FC Prishtina V
J 13 FC Prishtina 2 - 0 KF Trepça´89 V
J 12 SC Gjilani 0 - 3 FC Prishtina V
J 11 FC Prishtina 3 - 0 KF KEK-u V
J 9 FC Prishtina 2 - 1 KF Llapi V
J 8 KF Liria 0 - 1 FC Prishtina V
J 1 FC Prishtina 1 - 0 SC Gjilani V
J 3 FC Prishtina 1 - 0 KF Drenica V
J 2 KF Trepça´89 0 - 2 FC Prishtina V
G - 23 14 9
E - 0 0 0
P - 0 0 0
GF - 45 30 15
GC - 3 2 1
* Pulsa en un número para +info
Previa Liga Campeones
Previa Liga Europa
Promoción Descenso
Descenso

Clasificaciones generales

Últimos twits publicados...

2019-06-18 22:31:08
Tifozët e vërtet e shijojnë ndeshjen me St Joseph"s 👊⚪️🔵 E enjte, 27 qershor, ora 20:45 https://t.co/bNvI9cI1g3
2019-06-18 15:56:56
UEL R1: 🇽🇰 Prishtina/ST Joseph"s 🇬🇮 - Rangers 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 11 korrik dhe 18 korrik Prishtina mund të ndeshet me skua… https://t.co/bf5h9QoYoo
2019-06-18 13:36:06
Tun Bardhoku zyrtarisht në Prishtinë 25 vjeçari luan në disa pozita mbrojtëse Mbrëmë vonë është arritur akordi ndë… https://t.co/mGoBHHW6M9
2019-06-18 12:52:30
Sot hedhet shorti (15:30h) për raundin e parë kualifikues të UEL Kundërshtarët e mundshëm të fituesit të ndeshjes:… https://t.co/RG9VRLVBoj
2019-06-17 20:46:40
Mirësevjen Tun Bardhoku Futbollisti i shumë pozitave defansive, sivjet ka spikatur si mbrojtës i majtë. Bardhoku… https://t.co/j43OCtAPvq