Información a la última

00:00:06 · FINAL
CF Unión Carrizal - CD Lomo Blanco SJA 1 - 5
23:57:02 · FINAL
CD Vecinklubf - CD Doramas 2 - 3
23:54:02 · FINAL
Atlético Tacoronte - Atlético San Juan 3 - 1
23:46:02 · FINAL
SD Valleseco - UD Taco San Luis 0 - 1
22:56:02 · FINAL
AC Milan - Liverpool FC 1 - 2
22:55:03 · FINAL
FC Porto - Atlético de Madrid 1 - 3
22:54:02 · En directo
FC Porto - Atlético de Madrid 1 - 3
22:52:02 · FINAL
AFC Ajax - Sporting CP 4 - 2
22:52:02 · FINAL
FC Shakhtar Donetsk - FC Sheriff 1 - 1
22:50:02 · En directo
FC Porto - Atlético de Madrid 0 - 3
22:50:02 · FINAL
BV Borussia 09 - Besiktas JK 5 - 0
22:50:02 · FINAL
Real Madrid CF - FC Internazionale 2 - 0
22:50:02 · En directo
FC Shakhtar Donetsk - FC Sheriff 1 - 1
22:49:02 · En directo
FC Porto - Atlético de Madrid 0 - 2
22:40:03 · En directo
BV Borussia 09 - Besiktas JK 5 - 0
22:39:02 · En directo
Real Madrid CF - FC Internazionale 2 - 0
22:36:03 · En directo
AFC Ajax - Sporting CP 4 - 2
22:28:02 · En directo
BV Borussia 09 - Besiktas JK 4 - 0
22:23:03 · FINAL
Rangers FC - PFC Septemvri Sofia 3 - 0
22:21:03 · En directo
AFC Ajax - Sporting CP 4 - 1

Partido entre Albania y Andorra

CAMPEONATO EUROPEO FEMENINO SUB-19 DE LA UEFA - Ronda 1 - Liga B - Grupo 3
viernes, 22 de octubre de 2021 a las 12:00
Actualizado a las 08:04:20

Albania

Andorra

escudo

1

0

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

5
escudo
17:00:28 - 🗞️ SORTEIG ✅ La Selecció de Futbol Sala ja coneix els seus rivals a la ronda preliminar del Mundial 🇦🇱🇸🇪🇦🇩🇦🇹 ➡️ M… Ver en twitter
14:19:53 - 🇦🇱🇸🇪🇦🇩🇦🇹 ⚠️ Sortejat el grup de la Selecció de Futbol Sala a la ronda preliminar del Mundial. ✅ Els de Talin Puya… Ver en twitter
10:42:14 - 🔜 AVUI, SORTEIG ➡️ A partir de les 14.00h, la Selecció de Futbol Sala coneixerà els seus rivals de la ronda prelim… Ver en twitter
11:58:11 - 🍏🍊🍒🥗💪🤸 La @Fedandfut s"adhereix a la campanya de la @UEFA #FeelWellPlayWell, per fomentar l"activitat física i els… Ver en twitter
13:36:00 - ⚽️⚽️⚽️ BERTO IS ON FIRE! 🔥🔥🔥 ✅✅ Segon hattrick de l"internacional 🇦🇩 @albertrosas23 amb la samarreta del… Ver en twitter
3
escudo
21:04:13 - Ka filluar puna për 🏟 e Maliqit, ku janë përcaktuar edhe hapat që do të ndiqen në vijim: 1️⃣ Heqja e shtresës së g… Ver en twitter
19:52:41 - 📍Edicioni i dytë i kampionatit të futbollit amator 5×5 që ka nisur që prej muajit tetor dhe që organizohet nga Depa… Ver en twitter
17:39:00 - 🆚 Në finale e këtij grupi u vunë përballë Fieri dhe Elbasani, me fierakët që triumfuan në fund me rezultatin 1-0 fa… Ver en twitter
12:43:41 - 🤔 Kush janë skuadrat që krijojnë më shumë rrezik për kundërshtarët në kampionatin “Abbisnet Superiore”❓ 🔗 Analiza… Ver en twitter
09:56:26 - 👏🏻⚽️ Bajrami ishte lojtari kyç në fitoren 3-1 ndaj Udinezes duke udhëhequr përmbysjen me asistin e golit të tretë… Ver en twitter
Página generada en 1.041 segundos