Información a la última

00:33:03 · FINAL
CD Ofra - UD Tacoronte 1 - 1
00:29:02 · FINAL
CD Candela - CD Esperanza 2 - 0
00:23:02 · FINAL
CD Huracán - UD Melilla B 3 - 4
00:22:02 · FINAL
CD I`Gara - CD Furia Arona 3 - 0
00:21:01 · FINAL
UD Las Palmas B - Unión Pedro Hidalgo 4 - 0
00:19:02 · FINAL
CD Las Longueras - CD Doramas 2 - 3
00:12:02 · FINAL
FC Paços de Ferreira - Boavista FC 1 - 1
00:02:02 · FINAL
AU Güímar - Atlético Granadilla 2 - 1
00:02:02 · En directo
FC Paços de Ferreira - Boavista FC 1 - 1
00:00:06 · FINAL
RC Victoria - CD Cardones 4 - 1
23:59:03 · FINAL
CFS La Garita - CF Unión Viera 1 - 7
23:55:02 · FINAL
CF Unión Carrizal - CD Vecinklubf 3 - 1
23:54:08 · FINAL
CF La Florida - UD Realejos 2 - 0
23:52:02 · FINAL
CD San Juan TP - CD Las Longueras 2 - 4
23:50:02 · En directo
CFS La Garita - CF Unión Viera 1 - 7
23:43:02 · En directo
CFS La Garita - CF Unión Viera 1 - 6
23:37:03 · En directo
CFS La Garita - CF Unión Viera 0 - 6
23:26:02 · En directo
CFS La Garita - CF Unión Viera 0 - 5
23:22:02 · Inicia el segundo tiempo.
FC Paços de Ferreira - Boavista FC 1 - 0
23:11:02 · Inicia el segundo tiempo.
CFS La Garita - CF Unión Viera 0 - 4

Partido entre Albania y Kosovo

COPA MUNDIAL FEMENINA DE LA FIFA - UEFA / Ronda de Clasificación - Grupo F
jueves, 16 de septiembre de 2021 a las 19:00
Actualizado a las 07:39:14

Albania

Kosovo

escudo

1

1

escudo
PS J G E P F C DF
escudo 0
escudo 0

Visto en twitter

3
escudo
20:59:38 - 🏆 𝑭𝑺𝑯𝑭 𝒍𝒂𝒏𝒄̧𝒐𝒏 𝑷𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎𝒊𝒏 𝒆 𝑽𝒖𝒍𝒍𝒏𝒆𝒕𝒂𝒓𝒆̈𝒗𝒆 𝒑𝒆̈𝒓 𝑼𝑬𝑪𝑳 🌐 Informacione të detajuara rreth programit i gjeni në: 👉 𝒑𝒓𝒐… Ver en twitter
18:32:43 - ✅ Këto fusha do të ndërtohen në kuadër të projektit të FSHF-së për “100 fushat”. Ver en twitter
15:46:08 - 🗣 FSHF ka reaguar sot në lidhje me problematikat dhe akuzat që janë hedhur ditët e fundit nga eksponentë të politik… Ver en twitter
15:02:27 - 📌 Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të bëjë sqarimet përkatëse dhe t’ju vërë në dispozicion gjithë dokumentac… Ver en twitter
09:03:03 - 👏🏻“SofaScore” vlerësoi Marash Kumbullën 🇦🇱 me notën 7.8, si një nga lojtarët më të mirë në këtë ndeshje. Ver en twitter
230
escudo
17:59:00 - Amir Rrahmani - Futbollisti më i mirë i vitit 2021! #FFK Ver en twitter
11:27:46 - 🇬🇷 vs 🇽🇰 20:45 #europeanqualifiers #worldcup2022 Ver en twitter
22:59:07 - FT! Ver en twitter
15:41:06 - Republika Çeke u21 vs Kosova u21⚽️ 12 tetor, 🗓 Ver en twitter
11:05:13 - 🇽🇰 vs 🇬🇪 Qualifying round - Group B. European Qualifiers. Ver en twitter
Página generada en 0.557 segundos