domingo, 24 de octubre de 2021 a las 16:00

FC Viktoria Plzen

FK Jablonec

Visto en twitter

41
19:27:11 - Záložník @FKJablonec Tomáš Malínský rozebírá v pozápasovém rozhovoru situaci po dnešní domácí porážce s… Ver en twitter
18:28:48 - "Bylo to nepochopitelných pět minut, které rozhodly ten zápas," láteřil po domácí porážce kouč @FKJablonec Petr Rad… Ver en twitter
17:01:13 - @FKJablonec dnes prodloužil sérii bez výhry v zápase proti @fkmladaboleslav, které doma na Střelnici podlehl 0:1. V… Ver en twitter
16:50:58 - KONEC ZÁPASU! Čekání na plný bojový zisk jsme nedokázali ukončit ani v 16. kole ligy. S Mladou Boleslaví jsme doma… Ver en twitter
16:08:23 - V 51. minutě jsou hosté do vedení 1:0… začátek 2. poločasu nám vůbec nevyšel. #vprvnilinii #JABMBL
41
16:42:52 - Míša Hlavatý skóroval za Mladou Boleslav! 👏👏👏 #fcvpHostovani Ver en twitter
22:29:27 - Tak dobrou noc, viktoriáni ❤️💙 #fcvp Ver en twitter
20:48:00 - O svém fešném kníru: „Je to tradice, kterou držím asi osm let už od angažmá v @FKJablonec. Občas slýchám nějaké nar… Ver en twitter
20:46:41 - 🗣 Luděk Pernica: „Sledovat zápasy z tribuny je to nejhorší, člověk nemůže nijak pomoci. Takže jsem si návrat užil.… Ver en twitter
19:48:46 - 6️⃣ gólů ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ 6️⃣ střelců 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️ Dneska to byla jízda 😍 #fcvp #PLZBOH Ver en twitter

El FC Viktoria Plzen ha ganado 8 partidos como local y 4 como visitante, ha empatado 2 partidos, uno como local y otro como visitante y ha perdido 2 partidos, todos como visitante.
Respecto a goles, ha metido 24 goles en casa y 7 fuera. Por contra ha encajado 6 goles en casa y 6 goles fuera.

En liga, el FC Viktoria Plzen ha jugado 9 partidos como local.