PREMIER LEAGUE

Noticias, actualidad...

230

FC Prishtina

escudo
Lothar Matthäus me kryetarin Remzi Ejupi https://t.co/UT0fL9buJr
Lothar Matthäus me fëmijët e FC Prishtina https://t.co/y5VkhTKrJh
Tifozët e vërtet e shijojnë ndeshjen me St Joseph"s 👊⚪️🔵 E enjte, 27 qershor, ora 20:45 https://t.co/bNvI9cI1g3
UEL R1: 🇽🇰 Prishtina/ST Joseph"s 🇬🇮 - Rangers 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 11 korrik dhe 18 korrik Prishtina mund të ndeshet me skua… https://t.co/bf5h9QoYoo
Tun Bardhoku zyrtarisht në Prishtinë 25 vjeçari luan në disa pozita mbrojtëse Mbrëmë vonë është arritur akordi ndë… https://t.co/mGoBHHW6M9