1. FC Slovácko

🎥 Sklopené pohledy, pocity zklamání... Hráči Slovácka, Josef Divíšek, Tomáš Vasiljev a Honza Juroška hodnotí sobotn… https://t.co/3OmbfpZHiS
41

1. FK Príbram

🗣 ROZHOVOR // Jan REZEK krátce po utkání hodnotil před novináři zápas proti @sfcopava #OPAPRI ➡️… https://t.co/PRdA5yJcf1
41

Bohemians Praha 1905

Hašek: "První poločas byl výborný." Hodnocení obou trenérů po utkání s @fkmladaboleslav na webu:… https://t.co/wzlgVMG563
KONEC | 3:0 FANTASTICKÝ VÝSLEDEK! Bohemka porazila @fkmladaboleslav o tři branky!💚💪😍 #BOHMBL #BOHMBL https://t.co/BT8olmBzwE
POLOČAS | 3:0 Klokani odehráli skvělý poločas a nad @fkmladaboleslav vedou o tři góly! #BOHMBL https://t.co/Nw2LmIyugD