Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

59

ND Gorica

84’ Iz igre odhaja Hodžić, vanjo vstopa Jermol. #plts @nkolimpija 3-1 @NDGorica
78’ Kadrić sam pred golom! Strel od vratnice v golavt. #plts @nkolimpija 3-1 @NDGorica
74’ Smajlagić je zamenjal Velikonjo. #plts @nkolimpija 3-1 @NDGorica
59

NK Maribor

V soboto še več razlogov za obisk Ljudskega vrta veliko pred prvim sodniškim žvižgom: preizkusite moč udarca in vst… https://t.co/YzUxIGXYnp
Gremo v zadnjo četrtino prvenstva, gremo v vijol"čni finiš: @nkmaribor 🆚 @NKRudarVelenje Ljudski vrt. Sobota, ob… https://t.co/BHxUFZGyCm
Ko pride na obisk kapetan... Vijol"čni dan na OŠ Starše, ob projektu Dan za spremembe/Odpravimo diskriminacijo še… https://t.co/PKgcztereR
59

NS Mura

Za prihodnji dve domači tekmi proti @nkmaribor je bila na Fazaneriji postavljena dodatna montažna tribuna, ki bo sp… https://t.co/WFjwdPfw1R
59

NK Triglav

[AKADEMIJA] 🎯Selekcija NK Triglav Kranj U15 je demonstrirala premoč nad vrstniki @NKDomzale​ in suvereno slavila po… https://t.co/JCWELFY4vE
🗨"Znova bomo ponovili temeljito pripravo na tekmeca in poskušali kar najhitreje priti nazaj v zmagovite tirnice," m… https://t.co/seHXfEV7y5
👏Veliko obletnico, 100 let NK Triglav Kranj, bomo očitno lahko obeležili pod razsvetljavo na osrednjem kranjskem st… https://t.co/G4tiwqXpHy
59

NK Celje

..po golu Mitje Lotriča je zaklenil naš gol in poskrbel, da so doma ostale vse tri točke. Dame in gospodje, na… https://t.co/eFT02KVSlr
🏆7️⃣. gol Mitje Lotriča za našo 🔟. zmago letos!!!🏆 #MojeMestoMojKlub #GremoCele💛💙 https://t.co/m2LvxKnITc
⚽️GOOOOOL!!!!!⚽️ v 64. minuti je Rudi Požeg Vancaš lepo pripravil žogo Dariu Vizingerju, ta je lepo zaposlil Mitjo… https://t.co/E0Uf4YgyWn
V prvih 45-ih minutah terenska premoč grofov, ki pa je nismo uspeli kronati z zadetkom. Brez golov na stadionu Z’de… https://t.co/F0T1MLyPRh
💥znanih je prvih 1️⃣1️⃣ ⚽️ za obračun z Aluminijem in 7️⃣ tistih ⚽️, ki na svojo priložnost čaka na klopi za rezerv… https://t.co/CuEeOmVSno
59

NK Domzale

ℹ️ | Prihajajoči konec tedna obeta pestro dogajanje v Mladinskem nogometnem centru, saj bo na delu kar šest selekci… https://t.co/8w9GsYYz6p
📊 | Prvi pogled proti naslednjemu nasprotniku. @nkkrsko so trenutno na 10. mestu, v sezoni pa so do sedaj zbrali št… https://t.co/MmR1OJtmx7
👕 | Lepo ☀️ vreme in #pomladzaevropo kar kličeta po osvežitvi garderobe — že imaš svoj nov najljubši kos? 🛒 Prever… https://t.co/kBgKetr7Ax
💬 | “Zavedamo se zahtevnosti prihajajočega obračuna. Želimo si igrati podobno, kot smo odigrali prvi polčas v Ljuds… https://t.co/A86E9qFuv0
🔜 | Misli so že usmerjene proti ponedeljku, ko nas čaka gostovanje v Krškem. Naš uvodni obračun v zadnji četrtini p… https://t.co/xFC919zpAW
59

Olimpija Ljubljana

"90 Še tri minute sodniškega dodatka.
"89 Kronaveter do Valenčiča, ta je poskusil z roba kazenskega prostora, Sorčan pa znova dobro posredoval.
"85 Cekici je sprožil iz prostega strela, nova obramba Sorčana.
"85 Jurčević je po zgolj nekaj sekundah prvič nevarno zapretil, Sorčan pa je ustavil njegov strel z leve strani.