Play Off Liga Conferencia Europa
Fase por la permanencia

actualidad en twitter

41
12:08:25 - 📸 Takto před více než čtyřmi roky @ChytilMojma v nejvyšší soutěži debutoval při utkání proti Baníku. Včera zkomple… Ver en twitter
20:08:37 - 🎙 JÍLEK | „Vypracovali jsme si dvě tři nebezpečné situace, minimálně jedna z nich byla gólová. Branka nám navíc neb… Ver en twitter
18:34:34 - 🗣️CHYTIL | "Slovácko je těžký soupeř. Všem se tady hraje špatně. Bod musíme nějak brát, i když za první poločas nás… Ver en twitter
17:19:54 - 🗞 REPORT | V 18. kole F:L remizovali fotbalisté olomoucké Sigmy na Slovácku 0:0. V první půli sice síť v brance dom… Ver en twitter
41
18:30:26 - @JarmilzHouslic Cos to vlastně měl na práci, žes ten výběh nemohl dokončit? 😇
11:47:58 - První rozhovor s navrátilcem na YouTube #FCSL: 🎥 Ver en twitter Ver en twitter
10:14:56 - V plné zimní přípravě už je i ženský tým #FCSL a zapojili se do ní i @JarmilzHouslic a Jakub Děkan. Máte se tedy op… Ver en twitter
08:19:43 - Kolik v zítřejším duelu #CEBLIB padne branek? Kurzy @tipsportcz jsou následující: 0⃣ 8.28 1⃣ 4.38 2⃣ 3.54 3⃣ 4.23… Ver en twitter
19:58:18 - B tým hraje v sobotu 4. února v 11:00 přípravné utkání s @fcslovanliberec B na umělé trávě v Břízkách. Přijďte se m… Ver en twitter
41
23:58:28 - 💬 „Je super, že jsou dnes Pardubice v lize a mají stadion, to je druhá nejlepší zpráva po tom, že jsme vyhráli. Záp… Ver en twitter
22:21:53 - Sympaticke mesto, utulny stadion, skvely vykon domaciho tymu. Skoda te klece. A nez nam zhasli, uklidili jsme po so… Ver en twitter
21:48:49 - 🎙️ | Trenér Jindřich Trpišovský mluvil na tiskové konferenci po výhře nad Pardubicemi o utkání, brzkém střídání, pr… Ver en twitter
21:39:45 - 🎙️ | Ondřej Kolář pomohl sešívaným k zisku tří bodů při výhře 2:0 nad Pardubicemi. V rozhovoru mluvil mimo jiné o u… Ver en twitter
21:32:12 - 🎙️ | Václav Jurečka vstřelil proti Pardubicím vítězný gól. Pro #slaviatv hodnotil zápas, mluvil o své penaltě i nov… Ver en twitter
41
22:54:28 - Kolikrát za život se na výjezdu dočkáš výhry 5:0? 👀 @PopekRoman @HrneckuD
21:46:33 - ✋🏻 Odměna za věrnost! ✋🏻🫶🏻 #tepfcb Ver en twitter
20:25:05 - 1️⃣➕1️⃣ ✌🏻 Ver en twitter
19:47:26 - 🗣️ Konečně jsme si venku mohli zařvat pořádně od plic! ✌🏻🕺🏻 #tepfcb Ver en twitter
18:53:51 - 🎙️ 𝐨𝐡𝐥𝐚𝐬𝐲 | Pavel Hapal #tepfcb ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
41
09:08:49 - Dnes náš čeká první výjezd jara 🚌 📝 PREVIEW ➡️ Ver en twitter #BRNPLZ #fcvp Ver en twitter
15:35:20 - Statistiky, tahouni, forma a mnoho dalšího! Zkrátka vše, co potřebujete vědět o našem nedělním soupeři! 👨‍💻 📝 PREV… Ver en twitter
10:34:29 - PAVEL HORVÁTH 💬 | „Oproti utkání s Hradcem chceme být aktivnější a kompaktnější.“ 🗣 OHLASY PŘED BRNEM ➡️… Ver en twitter
15:59:52 - Přátelská atmosféra 🫂, zhodnocení fotbalového roku ⚽️ nebo blahopřání jubilantům 🤝 Proběhlo tradiční novoroční se… Ver en twitter
09:27:03 - Vše, co potřebujete vědět, pokud se v neděli chystáte do Brna ⤵️ 💁‍♂️ ČLÁNEK 📲 Ver en twitter Ver en twitter
41
18:38:57 - 🎥 PAVEL VRBA | „Gól na 1:2 postavil Jablonec na nohy. Kdybychom vedení udrželi o deset minut déle, tak by Jablonec… Ver en twitter
18:21:41 - 🎥 MARTIN FILLO | „Každý bod se počítá. Třeba rozhodne o našem setrvání v lize.“ Autor druhé branky ševců hodnotil… Ver en twitter
17:39:22 - ✍️ REPORTÁŽ | Ševci měli v Jablonci dobře rozehraný zápas. Po prvním poločase vedli 1:0 díky brance Vakha a na začá… Ver en twitter
17:08:42 - ⏱ KONEC | Z Jablonce vezeme nakonec bod za remízu 2:2. #FKJZLN Ver en twitter
15:54:42 - ⏱ POLOČAS | Po první půli vedeme díky brance Vakha ze 20. minuty! 💛💙 #FKJZLN Ver en twitter
41
08:30:00 - Vstaňte, hraje Bohemka! 🤩 Odpoledne se Bohemians utkají s Hradcem Králové 🦘 Pojeďte zaplnit kotel Klokanů do Mladé… Ver en twitter
20:34:02 - Klokani se v neděli odpoledne utkají s Hradcem o čtvrté místo v tabulce 🤜🤛 Ver en twitter Ver en twitter
13:59:07 - Lukáš Hůlka se v hlasování fanoušků dostal do sestavy kola @fortunaligacz, gratulujeme 🤩 #BOHEMKADOTOHO Ver en twitter
11:40:17 - @kozel69885729 @FCZbrojovkaBrno @FCSlovanLiberec V tweetu byla chyba. V Liberci se hraje už od 14:00.
11:39:09 - Doma proti @FCZbrojovkaBrno v sobotu 25. února od 15 hodin. Na sever pojedeme v neděli. Utkání na stadionu… Ver en twitter
41
09:14:58 - 📘 Zpravodaj 𝘽𝙊𝙇𝙀𝙆 𝗏 elektronické podobě najdeš na našem webu Ver en twitter 👉 Ver en twitter Ver en twitter
08:50:18 - FORTUNA:LIGA AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 18.00 hodin #fkmb #fkmladaboleslav #bolka #zaboleslavVer en twitter
18:04:41 - Poprvé v našich barvách👕 Jak mu sluší?🤩 #fkmb #fkmladaboleslav #bolka #zaboleslav #fortunaliga #mladaboleslavVer en twitter
12:56:25 - 🅱️ I Boleslavské béčko remizovalo v přípravě s Bohemians FK Mladá Boleslav B - Bohemians Praha 1905 B 1:1 (1:1)… Ver en twitter
08:57:42 - 🗣 Trenér Pavel Hoftych před utkáním AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav #fkmb #fkmladaboleslav #ACSMBL Ver en twitter
41
18:18:39 - V přátelském zápase zimní přípravy se rozešly rezervy @FKJablonec a @slovanliberec remízou 2:2. #vprvnilinii Ver en twitter
10:38:52 - Záložník @FKJablonec @kubko10 včera dvěma góly přispěl k remíze 2:2 s @footballzlin. Bod je spíše ztrátou, řekl v p… Ver en twitter
18:27:15 - Trenér Jablonce David Horejš hodnotí utkání 18. kola FORTUNA:LIGY proti Zlínu. Domácí tým prohrával již o dvě brank… Ver en twitter
18:09:56 - Jak utkání mezi @FKJablonec a @footballzlin hodnotili trenéři Pavel Vrba z David Horejš? #vprvnilinii #FKJZLN Ver en twitter
17:02:23 - @FKJablonec se rozešel v záchranářském souboji s @footballzlin remízou 2:2. Hosté vedli už o dvě branky, ale Považa… Ver en twitter
41
22:45:06 - "Začátek zápasu nám moc nevyšel, Sigma byla lepší, přicházeli jsme o balony a nevyvíjeli jsme dostatečný tlak na so… Ver en twitter
17:00:33 - V druhé půli byl tým trenéra Svědíka aktivnější a kontroloval hru. Ondřej Mihálik hlavičkoval vedle, po centru Dana… Ver en twitter
16:44:25 - Trenér Svědík střídá podruhé. Odchází Ondřej Mihálik a Dan Holzer, posledních devět minut odehraje Michal Kohút a M… Ver en twitter
16:19:40 - První střídání Slovácka v dnešním zápase. Do hry jde Ondřej Šašinka a Seung-Bin Kim, dolů Patrik Brandner a Michal… Ver en twitter
16:05:12 - Když člověk jede na zápas @1_FCS je to tak pade na pade, jestli se skrz počasí fakt bude hrát. Teď už to ale vypadá… Ver en twitter
41
16:54:23 - ℹ️ Ve druhém poločase Baník demoloval teplickou obranu. 📰 Reportáž z utkání ➡️ Ver en twitter #️⃣… Ver en twitter
15:48:47 - ℹ️ Po poločase je stav utkání s Baníkem 0:0. #️⃣ #fortunaliga #tepost Ver en twitter
14:00:31 - ℹ️ Do utkání s Ostravou jdeme v této sestavě, pro menší svalové zranění nově chybí Filip Žák, vykartovaný je Abu Gn… Ver en twitter
10:57:01 - 📰 Vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ k dnešnímu utkání najdete už nyní ve Vaší aplikaci FK Teplice, najdete v ní například… Ver en twitter
07:53:01 - Dnes je tu první domácí utkání jarní části! 🆚 FC Baník Ostrava 📍 AGC Aréna Na Stínadlech ⏰ 15:00 🏁 Berka - Vlček, Š… Ver en twitter
41
07:28:00 - 𝗗𝗡𝗘𝗦 𝗛𝗥𝗔𝗝𝗘 𝗦𝗣𝗔𝗥𝗧𝗔 💙💛❤️ V prvním domácím ligovém utkání v novém roce přivítáme od 18 hodin Mladou Boleslav 🚘 Těšíme… Ver en twitter
17:31:49 - 👀 POHLEDEM KABINY | „Boleslav bude hrát asi podobným stylem, jako hrála Olomouc. My se tomu nesmíme přizpůsobit a m… Ver en twitter
10:53:40 - 🗓 𝗩 𝗡𝗘𝗗𝗘̌𝗟𝗜 𝗡𝗔 𝗦𝗣𝗔𝗥𝗧𝗨. | První domácí zápas jarní části je tady. Buďte u toho! 🫶🏻 #acsparta 🎟… Ver en twitter
20:05:00 - 🏁 ZÁVOD MASKOTŮ | Souboj Rudyho, Sparťáka a Spartaxe  Z hokeje na fotbal! Už v neděli si budete moci užít sparťans… Ver en twitter
15:05:59 - 💙💛❤️ SPARTA DO TOHO! | V magazínu najdete rozhovor s legendárním trenérem Dušanem Uhrinem starším, který právě v ne… Ver en twitter