02/10/2021
:

actualidad en twitter

110
22:32:23 - Spēles noslēgusies! Izcīnam uzvaru Skopjē un iekļūstam Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā, kur mūsu pretinie… Ver en twitter
21:13:46 - 53" VĀĀĀĀĀĀRTI! Pēc Jurija Vakulko piespēles vārtus gūst Mikaels Soisalo - 1:0!🔥⚽🔥⚽🔥 Ver en twitter
21:10:40 - Kadri no spēles pirmā puslaika Skopjē!🇱🇻⚽🇲🇰🦁 📸: Zigismunds Zālmanis, Riga FC Ver en twitter
20:50:40 - Spēles pirmais puslaiks noslēdzies! Abām komandām bija iespējas, bet pagaidām bez gūtiem vārtiem! 0:0!🇱🇻🦁⚽️🇲🇰 Ver en twitter
19:42:03 - Starta sastāvs Skopjē!🇱🇻⚽️🇲🇰🦁🔥 Ver en twitter
110
20:23:30 - Futbols ir pierādījis, ka atšķirīgi viedokli un intereses netraucē būt vienotām un palīdzēt pilnveidoties gan futbo… Ver en twitter
20:23:27 - Ja viņas būtu klausījušas stereotipiem, tad šīs meitenes nesatiktu uzticamas draudzenes, kuras, neskatoties uz atšķ… Ver en twitter
10:24:21 - Jaunatnes čempionāta U14 Elites grupas līderu cīņā nospēlējam neizšķirti 0:0 ar Liepājas FS. 🟢⚪️ #fsmettaVer en twitter
10:15:01 - Parādam skaistu futbolu aizraujošā spēlē, taču Skonto stadionā pie uzvaras tiek FC Riga. Zaudējums 0:1 pret čempion… Ver en twitter
21:01:40 - Spēle noslēgusies! FK Metta 0:1 (0:0) @RigaFC_Official Uzbrūkošs futbols, bet atņemt līderiem punktus neizdodas.… Ver en twitter
110
08:21:24 - ⚡ IT"S MATCHDAY 🏆 Optibet Virsliga 🆚 FK RFS 🕕 18:00 🎥 Sportacentrs TV Tickets: Ver en twitter Ver en twitter
23:11:06 - @valmierafc 19:00 ‼️
20:40:44 - Training before the match day ⚔️🛡 Ver en twitter
17:46:11 - MAALI! ⚽⁣ ⁣ Kaksi ottelua ja kaksi maalia. Lucky Opara! 🇳🇬⁣ 2–2. ⁣ #SJKACO #veikkausliiga Ver en twitter
09:58:36 - Spartaks-Riga 5-0!!! 😱 We wish to apologize to the players of FC Riga for our very physical game against them (4 🟨… Ver en twitter