Información a la última

16:46:03 · En directo
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 0 - 1
16:45:03 · En directo
FC Astana - FC Maqtaaral 4 - 0
16:44:03 · En directo
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 3 - 0
16:31:05 · En directo
FC Astana - FC Maqtaaral 3 - 0
16:30:04 · En directo
FC Astana - FC Maqtaaral 2 - 0
16:28:03 · En directo
Djurgardens IF - Hammarby IF 1 - 0
16:17:02 · En directo
FC Astana - FC Maqtaaral 1 - 0
16:17:02 · En directo
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 0 - 0
16:12:02 · En directo
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 2 - 0
16:05:03 · Inicia el segundo tiempo.
Djurgardens IF - Hammarby IF 0 - 0
16:03:02 · Inicia el segundo tiempo.
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 1 - 0
16:02:03 · Inicia el segundo tiempo.
FC Astana - FC Maqtaaral 0 - 0
15:49:02 · Descanso
Djurgardens IF - Hammarby IF 0 - 0
15:48:03 · Descanso
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 1 - 0
15:46:03 · Descanso
FC Astana - FC Maqtaaral 0 - 0
15:28:02 · En directo
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 1 - 0
15:02:02 · En directo
Djurgardens IF - Hammarby IF 0 - 0
15:01:03 · En directo
Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo 0 - 0
14:59:02 · En directo
FC Astana - FC Maqtaaral 0 - 0
23:53:02 · FINAL
Italia - Marruecos 2 - 1

Partidos para hoy: 27 - En juego: 4 - Finalizados: 0 - Sin resultado: 19

15:00

2T - Minuto 90

Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC

3 - 0

IFK VärnamoIFK Värnamo

15:00

2T - Minuto 88

Djurgardens IFDjurgardens IF

1 - 0

Hammarby IFHammarby IF

15:00

2T - Minuto 89 + 3

FC AstanaFC Astana

4 - 0

FC MaqtaaralFC Maqtaaral

16:15

1T - Minuto 31

Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC

0 - 1

FC KuressaareFC Kuressaare

AlemaniaAlemania

20:00

InglaterraInglaterra

Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF

18:00

Sandefjord FotballSandefjord Fotball

Kristiansund BKKristiansund BK

18:00

Lillestrom SKLillestrom SK

HamarkamerateneHamarkameratene

18:00

Molde FKMolde FK

Aalesunds FKAalesunds FK

18:00

Stromsgodset IFStromsgodset IF

Viking FKViking FK

20:00

Rosenborg BKRosenborg BK

IFK NorrköpingIFK Norrköping

17:30

IK SiriusIK Sirius

BK HäckenBK Häcken

17:30

IF ElfsborgIF Elfsborg

FC AksuFC Aksu

17:00

FC KyzylzharFC Kyzylzhar

FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty

17:00

FC AkzhayikFC Akzhayik

FC VitebskFC Vitebsk

15:00

FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest

FC BATE BorisovFC BATE Borisov

17:00

FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk

FC GomelFC Gomel

19:00

FC Neman GrodnoFC Neman Grodno

FA SiauliaiFA Siauliai

16:55

FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai

FK Tukums 2000 FK Tukums 2000

17:00

FK MettaFK Metta

KK KeflavíkKK Keflavík

21:15

Fram ReykjavíkFram Reykjavík

PRIMERA DIVISIÓN
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo UD Almería UD Almería 0 0 0 0 0 0 0
2   escudo Cádiz CF Cádiz CF 0 0 0 0 0 0 0
3   escudo Club Atlético de Madrid Atlético de Madrid 0 0 0 0 0 0 0
4   escudo Elche CF Elche CF 0 0 0 0 0 0 0
5   escudo Rayo Vallecano de Madrid Rayo Vallecano 0 0 0 0 0 0 0
6   escudo Real Betis Balompié Real Betis Balompié 0 0 0 0 0 0 0
7   escudo Sevilla FC Sevilla FC 0 0 0 0 0 0 0
8   escudo Villarreal CF Villarreal CF 0 0 0 0 0 0 0
9   escudo Real Madrid CF Real Madrid CF 0 0 0 0 0 0 0
10   escudo Getafe CF Getafe CF 0 0 0 0 0 0 0
11   escudo Athletic Club Athletic Club 0 0 0 0 0 0 0
12   escudo RCD Espanyol de Barcelona RCD Espanyol 0 0 0 0 0 0 0
13   escudo RCD Mallorca RCD Mallorca 0 0 0 0 0 0 0
14   escudo Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad 0 0 0 0 0 0 0
15   escudo RC Celta de Vigo RC Celta de Vigo 0 0 0 0 0 0 0
16   escudo FC Barcelona FC Barcelona 0 0 0 0 0 0 0
17   escudo Club Atlético Osasuna CA Osasuna 0 0 0 0 0 0 0
18   escudo Valencia CF Valencia CF 0 0 0 0 0 0 0
19   escudo Real Valladolid CF Real Valladolid 0 0 0 0 0 0 0
20   escudo Girona FC Girona FC 0 0 0 0 0 0 0
GOLEADORES

__________________

LEYENDA
Liga Campeones
Liga Europa
Liga Conferencia Europa
Descenso
SEGUNDA DIVISIÓN
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo Burgos CF Burgos CF 0 0 0 0 0 0 0
2   escudo Villarreal CF B Villarreal CF B 0 0 0 0 0 0 0
3   escudo FC Cartagena FC Cartagena 0 0 0 0 0 0 0
4   escudo CD Leganés CD Leganés 0 0 0 0 0 0 0
5   escudo SD Ponferradina SD Ponferradina 0 0 0 0 0 0 0
6   escudo Real Zaragoza Real Zaragoza 0 0 0 0 0 0 0
7   escudo CD Tenerife CD Tenerife 0 0 0 0 0 0 0
8   escudo Málaga CF Málaga CF 0 0 0 0 0 0 0
9   escudo Real Sporting de Gijón Real Sporting 0 0 0 0 0 0 0
10   escudo UD Las Palmas UD Las Palmas 0 0 0 0 0 0 0
11   escudo Albacete Balompié Albacete Balompié 0 0 0 0 0 0 0
12   escudo Levante UD Levante UD 0 0 0 0 0 0 0
13   escudo Deportivo Alavés Deportivo Alavés 0 0 0 0 0 0 0
14   escudo CD Lugo CD Lugo 0 0 0 0 0 0 0
15   escudo SD Eibar SD Eibar 0 0 0 0 0 0 0
16   escudo Real Racing Club Real Racing Club 0 0 0 0 0 0 0
17   escudo Real Oviedo Real Oviedo 0 0 0 0 0 0 0
18   escudo Granada CF Granada CF 0 0 0 0 0 0 0
19   escudo SD Huesca SD Huesca 0 0 0 0 0 0 0
20   escudo FC Andorra FC Andorra 0 0 0 0 0 0 0
21   escudo CD Mirandés CD Mirandés 0 0 0 0 0 0 0
22   escudo UD Ibiza UD Ibiza 0 0 0 0 0 0 0
GOLEADORES

__________________

LEYENDA
Ascenso
Promoción Ascenso
Descenso
PRIMERA DIVISIÓN RFEF - Grupo 1
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo Real Racing Club Real Racing Club 82 38 25 7 6 61 31
2   escudo RC Deportivo de La Coruña RC Deportivo 74 38 22 8 8 59 29
3   escudo Racing Club Ferrol Racing Club Ferrol 72 38 21 9 8 50 26
4   escudo CF Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 62 38 19 5 14 50 47
5   escudo UD Logroñés UD Logroñés 62 38 18 8 12 41 37
6   escudo RC Celta de Vigo B RC Celta de Vigo B 61 38 17 10 11 60 46
7   escudo Unionistas de Salamanca CF Unionistas CF 61 38 16 13 9 55 37
8   escudo Real Unión Club Real Unión Club 60 38 18 6 14 51 45
9   escudo CD Badajoz CD Badajoz 56 38 14 14 10 40 30
10   escudo UD San Sebastián Reyes UD SS Reyes 53 38 15 8 15 40 41
11   escudo CD Calahorra CD Calahorra 52 38 14 10 14 48 43
12   escudo CyD Leonesa CyD Leonesa 49 38 12 13 13 61 55
13   escudo SD Logroñés SD Logroñés 48 38 12 12 14 43 43
14   escudo DUX Internacional de Madrid SL DUX Internacional 46 38 11 13 14 46 51
15   escudo Athletic Club B Athletic Club B 45 38 11 12 15 36 46
16   escudo CF Talavera de la Reina CF Talavera 42 38 11 9 18 39 54
17   escudo Zamora CF Zamora CF 37 38 9 10 19 30 48
18   escudo Real Valladolid Promesas Valladolid Promesas 36 38 9 9 20 42 64
19   escudo CD Tudelano CD Tudelano 28 38 7 7 24 33 54
20   escudo Extremadura UD Extremadura UD 0 38 5 5 28 22 80
GOLEADORES
18 Quiles RC Deportivo
16 Héctor Rayo Majadahonda
15 Santamaría RC Deportivo
14 Cédric Real Racing Club
14 Guarrotxena UD Logroñés
14 Joselu Racing Club Ferrol
12 Caballero CD Tudelano
12 Miku RC Deportivo
12 De Miguel Unionistas CF
11 Miguel RC Celta de Vigo B

__________________

LEYENDA
Ascenso a Segunda División
Fase Ascenso Segunda División
Descenso a 2ª División RFEF
PRIMERA DIVISIÓN RFEF - Grupo 2
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo FC Andorra FC Andorra 71 38 21 8 9 61 38
2   escudo Villarreal CF B Villarreal CF B 67 38 20 7 11 65 36
3   escudo Albacete Balompié Albacete Balompié 67 38 19 10 9 52 34
4   escudo Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic 61 38 16 13 9 41 30
5   escudo Linares Deportivo Linares Deportivo 60 38 17 9 12 59 47
6   escudo CD Atlético Baleares CD Atlético Baleares 59 38 15 14 9 52 35
7   escudo Algeciras CF Algeciras CF 59 38 16 11 11 50 39
8   escudo CE Sabadell FC CE Sabadell 58 38 16 10 12 44 33
9   escudo FC Barcelona B FC Barcelona B 57 38 16 9 13 59 51
10   escudo Real Madrid-Castilla Real Madrid-Castilla 56 38 16 8 14 66 47
11   escudo CD Alcoyano CD Alcoyano 52 38 13 13 12 41 40
12   escudo RB Linense RB Linense 50 38 13 11 14 35 44
13   escudo CD Castellón CD Castellón 50 38 14 8 16 37 50
14   escudo UE Cornellà UE Cornellà 48 38 14 6 18 39 48
15   escudo San Fernando CDI San Fernando CDI 48 38 13 9 16 49 58
16   escudo Atlético Sanluqueño CF Atlético Sanluqueño 46 38 12 10 16 39 56
17   escudo Sevilla Atlético Sevilla Atlético 46 38 13 7 18 36 55
18   escudo UCAM Murcia CF UCAM Murcia CF 35 38 8 11 19 42 56
19   escudo UE Llagostera-Costa Brava UE Llagostera 33 38 6 15 17 26 51
20   escudo Betis Deportivo Balompié Betis Deportivo 21 38 6 3 29 23 68
GOLEADORES
19 Jutglà Club Brugge KV
17 Dioni CD Atlético Baleares
16 Arana Villarreal CF B
15 Chiki UE Cornellà
15 Arribas Real Madrid-Castilla
14 Etxaniz CF Intercity
13 Latasa Real Madrid-Castilla
13 Roni Algeciras CF
13 Jacobo CE Sabadell
13 Álvaro Romero Algeciras CF

__________________

LEYENDA
Ascenso a Segunda División
Fase Ascenso Segunda División
Descenso a 2ª División RFEF
SEGUNDA DIVISIÓN RFEF - Grupo 1
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo Pontevedra CF Pontevedra CF 65 34 18 11 5 66 35
2   escudo AD Unión Adarve AD Unión Adarve 61 34 17 10 7 54 39
3   escudo CDA Navalcarnero CDA Navalcarnero 57 34 17 6 11 41 32
4   escudo Coruxo FC Coruxo FC 52 34 14 10 10 46 32
5   escudo CD Palencia Cristo Atlético CD Palencia CA 52 34 14 10 10 51 41
6   escudo Bergantiños CF Bergantiños CF 49 34 13 10 11 36 37
7   escudo CD Leganés B CD Leganés B 48 34 13 9 12 44 34
8   escudo SD Compostela SD Compostela 47 34 11 14 9 47 38
9   escudo Real Avilés CF Real Avilés CF 47 34 11 14 9 43 37
10   escudo CD Arenteiro CD Arenteiro 45 34 10 15 9 35 35
11   escudo UP Langreo UP Langreo 44 34 11 11 12 40 41
12   escudo Club Marino de Luanco Marino de Luanco 43 34 12 7 15 38 38
13   escudo Gimnástica Segoviana CF G. Segoviana 42 34 11 9 14 37 42
14   escudo CD Móstoles URJC CD Móstoles URJC 41 34 11 8 15 37 44
15   escudo Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS 41 34 10 11 13 26 29
16   escudo UD Llanera UD Llanera 40 34 11 7 16 39 55
17   escudo Arosa SC Arosa SC 39 34 10 9 15 32 48
18   escudo UC Ceares UC Ceares 18 34 5 3 26 23 78
GOLEADORES
19 Charles Pontevedra CF
16 Álvaro Sánchez CD Móstoles URJC
15 Frodo CD Palencia CA
15 Zanelli CD Arenteiro
13 Rufo Pontevedra CF
13 Montejo AD Unión Adarve
12 Ródenas Real Avilés CF
12 Portero AD Unión Adarve
10 Brais Pontevedra CF
10 Álex CD Leganés B

__________________

LEYENDA
Ascenso a 1ª División RFEF
Fase Ascenso 1ª División RFEF
Eliminatoria Permanencia (4 peores 13º)
Descenso a 3ª División RFEF
SEGUNDA DIVISIÓN RFEF - Grupo 2
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo Club Atlético Osasuna B CA Osasuna B 72 34 20 12 2 72 29
2   escudo Sestao River Club Sestao River Club 70 34 20 10 4 53 22
3   escudo Real Sociedad de Fútbol C Real Sociedad C 59 34 15 14 5 55 30
4   escudo Rayo Cantabria Rayo Cantabria 56 34 15 11 8 42 29
5   escudo Arenas Club Arenas Club 56 34 14 14 6 42 25
6   escudo AD San Juan AD San Juan 51 34 14 9 11 47 39
7   escudo Racing Rioja CF Racing Rioja CF 50 34 13 11 10 43 39
8   escudo SD Gernika Club SD Gernika Club 49 34 12 13 9 50 42
9   escudo Burgos CF Promesas Burgos CF Promesas 48 34 12 12 10 42 33
10   escudo CD Izarra CD Izarra 45 34 11 12 11 33 34
11   escudo UD Mutilvera UD Mutilvera 45 34 11 12 11 42 45
12   escudo UD Logroñés B UD Logroñés B 45 34 11 12 11 45 39
13   escudo CD Laredo CD Laredo 45 34 13 6 15 41 36
14   escudo CD Cayón CD Cayón 33 34 7 12 15 26 60
15   escudo CD Tropezón CD Tropezón 27 34 6 9 19 40 68
16   escudo Náxara CD Náxara CD 26 34 6 8 20 27 53
17   escudo CD Ardoi CD Ardoi 25 34 5 10 19 29 61
18   escudo Peña Sport FC Peña Sport FC 18 34 3 9 22 31 76
GOLEADORES
18 Nacho Heras RB Linense
17 Izeta Arenas Club
15 Pacheco SD Gernika Club
13 Joel CA Osasuna B
13 Giuliano UD Logroñés B
12 Iriguibel AD San Juan
12 Madariaga CD Izarra
12 Javi Delgado CD Tropezón
12 Iago Beceiro UD Alzira
11 Aimar CA Osasuna B

__________________

LEYENDA
Ascenso a 1ª División RFEF
Fase Ascenso 1ª División RFEF
Descenso a 3ª División RFEF
SEGUNDA DIVISIÓN RFEF - Grupo 3
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo CD Numancia de Soria CD Numancia 62 34 17 11 6 45 26
2   escudo RCD Espanyol B RCD Espanyol B 57 34 17 6 11 54 46
3   escudo SCR Peña Deportiva SCR Peña Deportiva 56 34 15 11 8 45 33
4   escudo CD Teruel CD Teruel 52 34 13 13 8 36 37
5   escudo Club Lleida Esportiu Club Lleida Esportiu 52 34 15 7 12 38 39
6   escudo CD Ibiza Islas Pitiusas CD Ibiza IP 50 34 13 11 10 47 37
7   escudo SD Formentera SD Formentera 50 34 14 8 12 38 32
8   escudo Terrassa FC Terrassa FC 47 34 13 8 13 49 42
9   escudo CD Ebro CD Ebro 47 34 11 14 9 35 29
10   escudo CD Brea CD Brea 45 34 11 12 11 32 34
11   escudo SD Tarazona SD Tarazona 42 34 11 9 14 36 37
12   escudo AE Prat AE Prat 42 34 11 9 14 33 36
13   escudo Cerdanyola del Vallès FC Cerdanyola Vallès 42 34 11 9 14 45 48
14   escudo CE Andratx CE Andratx 41 34 10 11 13 37 36
15   escudo CF Badalona CF Badalona 41 34 8 17 9 29 34
16   escudo CE Europa CE Europa 38 34 10 8 16 33 50
17   escudo SD Huesca B SD Huesca B 37 34 8 13 13 37 44
18   escudo SD Ejea SD Ejea 23 34 4 11 19 28 57
GOLEADORES
18 Dieste SD Tarazona
17 Juan Delgado CD Ibiza IP
16 Carlos Kevin SD Huesca B
13 Álex Sánchez SD Ejea
11 Llabrés CE Andratx
11 Górriz SD Formentera
11 Pitu Cerdanyola Vallès
11 Jordi Cano Terrassa FC
10 David Jiménez Terrassa FC
10 Febas Club Lleida Esportiu

__________________

LEYENDA
Ascenso a 1ª División RFEF
Fase Ascenso 1ª División RFEF
Eliminatoria Permanencia (4 peores 13º)
Descenso a 3ª División RFEF
SEGUNDA DIVISIÓN RFEF - Grupo 4
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo Córdoba CF Córdoba CF 82 34 25 7 2 86 29
2   escudo AD Mérida AD Mérida 62 34 18 8 8 49 26
3   escudo CP Cacereño CP Cacereño 61 34 17 10 7 48 37
4   escudo AD Ceuta FC AD Ceuta FC 54 34 14 12 8 46 32
5   escudo CD Coria CD Coria 53 34 15 8 11 42 40
6   escudo CD San Roque de Lepe San Roque de Lepe 52 34 14 10 10 39 28
7   escudo Cádiz CF B Cádiz CF B 50 34 13 11 10 36 35
8   escudo CF Villanovense CF Villanovense 50 34 14 8 12 39 28
9   escudo UD Montijo UD Montijo 47 34 13 8 13 37 38
10   escudo Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC 47 34 13 8 13 28 40
11   escudo Vélez CF Vélez CF 46 34 13 7 14 39 42
12   escudo Antequera CF Antequera CF 44 34 11 11 12 36 37
13   escudo CD Don Benito CD Don Benito 41 34 10 11 13 43 42
14   escudo CD Mensajero CD Mensajero 35 34 7 14 13 35 47
15   escudo Las Palmas Atlético Las Palmas Atlético 31 34 7 10 17 41 61
16   escudo UD San Fernando UD San Fernando 29 34 7 8 19 30 55
17   escudo CF Panadería Pulido CF Panadería Pulido 25 34 5 10 19 32 61
18   escudo UD Tamaraceite UD Tamaraceite 25 34 6 7 21 36 64
GOLEADORES
16 Casas Córdoba CF
16 Chuma UCAM Murcia CF
15 Edu Salles Xerez Deportivo FC
15 Willy Córdoba CF
13 Abraham Pozo CD Don Benito
13 Fuentes Córdoba CF
12 De las Cuevas Córdoba CF
11 Elejalde Las Palmas Atlético
11 Lolo Pla AD Mérida
10 José Ramón CP Cacereño

__________________

LEYENDA
Ascenso a 1ª División RFEF
Fase Ascenso 1ª División RFEF
Eliminatoria Permanencia (4 peores 13º)
Descenso a 3ª División RFEF
SEGUNDA DIVISIÓN RFEF - Grupo 5
CLASIFICACIÓN
POS Equipo Ptos ju ga em pe gf gc
1   escudo CF Intercity CF Intercity 66 34 18 12 4 46 16
2   escudo CF La Nucía CF La Nucía 64 34 18 10 6 41 18
3   escudo Real Murcia CF Real Murcia CF 58 34 15 13 6 42 27
4   escudo CD Eldense CD Eldense 56 34 15 11 8 47 37
5   escudo Hércules de Alicante CF Hércules CF 56 34 15 11 8 41 31
6   escudo Mar Menor CF Mar Menor CF 55 34 16 7 11 34 29
7   escudo UD Alzira UD Alzira 51 34 13 12 9 42 36
8   escudo Club Recreativo Granada CR Granada 46 34 11 13 10 34 32
9   escudo UD Melilla UD Melilla 45 34 12 9 13 36 39
10   escudo Atlético Mancha Real Atlético Mancha Real 43 34 12 7 15 32 36
11   escudo CD El Ejido 2012 CD El Ejido 2012 43 34 12 7 15 30 35
12   escudo UD Socuéllamos CF UD Socuéllamos 43 34 10 13 11 29 34
13   escudo Águilas FC Águilas FC 41 34 10 11 13 32 36
14   escudo Atlético Levante UD Atlético Levante UD 38 34 9 11 14 33 33
15   escudo Club Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 34 34 8 10 16 23 48
16   escudo CD Marchamalo CD Marchamalo 32 34 8 8 18 33 59
17   escudo Calvo Sotelo Puertollano CF Calvo Sotelo CF 29 34 8 5 21 38 50
18   escudo CD Toledo CD Toledo 28 34 6 10 18 27 44
GOLEADORES
13 Pablo García CD Eldense
11 Jorge García CF La Nucía
10 Ubis Mar Menor CF
10 Del Campo UD Melilla
10 Iván Limón Calvo Sotelo CF
9 Fofo CF La Nucía
9 Alvarito CD Marchamalo
9 Chumbi Águilas FC
9 Carrasco Real Murcia CF
9 Coscia UD Alzira

__________________

LEYENDA
Ascenso a 1ª División RFEF
Fase Ascenso 1ª División RFEF
Eliminatoria Permanencia (4 peores 13º)
Descenso a 3ª División RFEF

Visto en twitter

176
escudo
14:19:13 - 📸 Några ögonblick från dagens träning på Löten! Ver en twitter
19:00:09 - Öppen träning på lördag! Kom till Löten och visa ditt blåsvarta stöd inför den kommande bortamatchen mot IFK Norrk… Ver en twitter
14:47:49 - Minns du hur det såg ut senast vi mötte IFK Norrköping på bortaplan? ❄️ Ver en twitter
16:00:04 - Studenternas utgör en av Uppsalas största mötesplatser och i vår roll som matcharrangör gör vi flera insatser för a… Ver en twitter
16:45:11 - Tack till alla som bidrog till den blåsvarta inramningen igår! 🔵⚫️ Nästa hemmamatch spelas den 17 juli då Degerfor… Ver en twitter
139
escudo
17:11:46 - Til alle medlemmer i Briskebybanden; Ta med deg en god Kamerat GRATIS på kampen mot Molde i morgen. Gutta på banen… Ver en twitter
12:16:44 - 3246 billetter allerede solgt til søndagens kamp mellom HamKam - Molde på Briskeby kl 18. Klarer vi 5.000 på tribu… Ver en twitter
11:18:08 - Fredrik Sjølstad er klar for kamp mot gamleklubben @Molde_FK på søndag kl 18.00 på Briskeby. Sikre deg billett nå… Ver en twitter
10:24:15 - Gratulerer så mye med 16-årsdagen, Julian 💚🎁 Ver en twitter
11:43:33 - Cupkampen mot Tromsø utsettes! Den oppsatte cupkampen mellom HamKam og Tromsø på Briskeby har blitt flyttet til 17.… Ver en twitter
199
escudo
11:37:40 - 🇳🇴 𝗠𝗮𝘁𝗰𝗵𝗴𝘂𝗶𝗱𝗲 🇸🇪 🔘 Semifinalplats i potten 🔘 Statistiken Sverige toppar 🔘 Sjöbloms tankar inför det nordiska derbyt #WU19EURO | #SWEF03 🇸🇪
10:39:39 - 👋 MOT ENGLAND ✈️🇸🇪 #WEURO2022 Ver en twitter
08:52:50 - 🟡 𝗠 𝗔 𝗧 𝗖 𝗛 𝗗 𝗔 𝗚 🔵 🆚 Norge 🇳🇴 🏆 F19-EM, Gruppspel 🏟 Mestsky Stadion Opava, Tjeckien ⏱ 20.00 📺 SVT Play #WU19EURO | #SWEF03 🇸🇪
23:16:26 - Redo för Norge! 💪 Avspark i morgon söndag kl. 20.00 i SVT Play 📺 #WU19EURO | #SWEF03 🇸🇪 Ver en twitter
18:03:44 - 6️⃣0️⃣ sekunder blågul glädje! I morgon gör laget allt för att få fira på nytt 💥 ℹ️ Avspark mot Norge söndag kl.… Ver en twitter
139
escudo
10:45:26 - 𝙆𝙖𝙢𝙥𝙙𝙖𝙜 👏 🏆 Eliteserien, runde. 12 🆚 Kristiansund 🕕 18:00 🏟 Kristiansund stadion 🎥 Discovery+ eller med gode… Ver en twitter
14:45:26 - Se hele filmen på vår Facebook kanal 💛🖤
14:44:38 - Maximillian, våres nye nummer 10, fikk en drømmedag med favorittspillerne sine @TikiAasen og @phelland8! I tillegg… Ver en twitter
20:12:30 - Eskil Edh var fornøyd med at LSK slo tilbake med en seier mot Aalesund i cupen, og ser nå fremover mot Kristiansund… Ver en twitter
20:15:09 - Vi vinner 1-0 på Åråsen, og er dermed klare for 4. runde i cupen 🙌💛🖤 Ver en twitter
199
escudo
22:09:57 - Vainqueur de la Turquie 🇹🇷 (2-0), l"Équipe de France U18 s"est qualifiée pour la 𝙁𝙄𝙉𝘼𝙇𝙀 des Jeux Méditerranéens 202… Ver en twitter
19:26:00 - L"Equipe de France de Beach Soccer sera opposée au Portugal 🇵🇹 dans ce 2ème match de l"𝙀𝙪𝙧𝙤 𝘽𝙚𝙖𝙘𝙝 𝙎𝙤𝙘𝙘𝙚𝙧 𝙇𝙚𝙖𝙜𝙪𝙚 𝟮𝟬𝟮… Ver en twitter
13:46:38 - Les matchs de l"Equipe de France de Beach Soccer à l"Euro Beach Soccer League 2022 sont à suivre en direct sur FFFT… Ver en twitter
12:24:02 - La FFF poursuit sa politique d"accompagnement des clubs amateurs dans le cadre des labels fédéraux @CreditAgricoleVer en twitter
10:13:57 - La sélection U19 féminine a été accrochée par l"Italie 🇮🇹 pour son 2ème match de groupe de l"Euro. Elle jouera sa… Ver en twitter
139
escudo
19:56:42 - Da ble det ikke Cup-eventyr i år. Serieleder Lillestrøm vant 1-0 på Åråsen.
18:49:56 - 45 + 2 min (1-0) Fridjonsson scorer da han avslutter i det nærmeste hjørnet.
17:21:27 - Slik stiller vi i kveldens cupmøte med LSK: Grytebust - Hopland, Serbecic, Juel Andersen - Määtää, Canadija, Barmen… Ver en twitter
19:49:15 - 88 min (2-0) Wembangomo dro av to spillere og satte ballen borte i hjørnet til 2-0.
19:35:24 - 75 min (1-0) Pellegrino lobber ballen over Grytebust, som får en hånd på den, men han klarer ikke avverge og Glimt tar ledelsen.
176
escudo
12:51:09 - Här är lite matnyttig info för dig som ska gå och se på fotboll på Platinumcars Arena idag ⬇️ ⚪️🔵#ifknorrköping Ver en twitter
12:25:03 - Du har väl köpt din plats till dagens match? Biljetter hittar du här: Ver en twitter Truppen mot IK Siriu… Ver en twitter
08:30:29 - Idag går vi för tre viktiga poäng, Kamrater! 👊 Ta med dig mamma, pappa, syskon, vänner och kollegor till arenan så… Ver en twitter
12:38:47 - Assisterande tränaren Vedran Vucicevic ger sin syn på motståndet IK Sirius inför morgondagens drabbning. "Vi känne… Ver en twitter
12:12:01 - Äntligen är det dags för allsvensk fotboll på Platinumcars Arena igen och laget är taggade på att få träffa alla IF… Ver en twitter
139
escudo
09:55:42 - KAMPDAG! Rosenborg møter Viking på SR-Bank Arena klokka 20.00 i kveld. Kampen ser du direkte på MAX! #rosenborg Ver en twitter
22:37:12 - 🎂 Ver en twitter
13:49:23 - - Nå har vi muligheten til å henge oss på i toppen. Markus Henriksen forteller om ståa i spillergruppa dagen før… Ver en twitter
11:59:06 - ❤️ Ver en twitter
10:42:16 - Grattis med dagen, Olaus 🥳🥳🥳 Ver en twitter
199
escudo
18:36:01 - 🔚 ¡FINAL en #Nazaré ⚽️🏖! ✅️ La @SEFutbol Playa consigue su segunda victoria ✌️ en la #EBSL2022 🎯 España 🇪🇸 4️⃣-… Ver en twitter
17:22:39 - 🔴 EN DIRECTO | Sigue el partido entre la @SEFutbol playa y Ucrania perteneciente a la segunda jornada de la Euro Be… Ver en twitter
15:30:00 - 🆙 ¡¡Queremos la segunda victoria en la #EBSL2022!! 🚨 Disfruta EN DIRECTO del encuentro de la Selección española de… Ver en twitter
11:00:53 - 🎟️ ¡𝐄𝐍𝐓𝐑𝐀𝐃𝐀𝐒 𝐏𝐀𝐑𝐀 𝐄𝐋 𝐌𝐔𝐍𝐃𝐈𝐀𝐋, 𝐀 𝐋𝐀 𝐕𝐄𝐍𝐓𝐀! 🔔 @fifacom_es abre un n͟u͟e͟v͟o͟ ͟p͟e͟r͟i͟o͟d͟o͟ para adquirir localidad… Ver en twitter
13:33:52 - 🏁 ¡FINAL en #Nazaré ⚽️🏖! ✅️ La @SEFutbol Playa comienza de manera inmejorable en la #EBSL2022 🎯 España 🇪🇸 8️⃣-… Ver en twitter
139
escudo
21:09:08 - Ver en twitter
21:07:26 - Ver en twitter
16:06:28 - Ver en twitter
17:03:33 - Dagens lag💙 Ver en twitter
21:58:15 - Ver en twitter
199
escudo
09:00:17 - KAMPDAG! 🇳🇴⚔️🇸🇪 🕗 20:00 📺 NRK3 🏟 Městský, Opava Tar J19 seg til semifinale EM? 👀 Les mer her om hvordan det stå… Ver en twitter
20:13:52 - J16: Kampen er slutt. Norge slo Island 5-2 på Strømmen stadion! Martine Trollsås Fenger (2), Linnea Sælen, Solveig… Ver en twitter
19:49:53 - J16: Krista Dís Kristinsdóttir har redusert til 2-5 for Island når fem minutter gjenstår av kampen på Strømmen stadion.
19:16:36 - J16: MÅL! Linnea Sælen har lagt på til 5-1 for Norge mot Island. 53 minutter er spilt.
19:13:57 - J16: MÅL! Martine Trollsås Fenger har scoret to kjappe mål mot Island like etter pause. Norge leder 4-1 i den først… Ver en twitter
139
escudo
10:07:37 - Det svippes til Hamar for å støtte @Molde_FK 💙 @Tornekrattet 💙 #TovanBoysRullerIgjen Ver en twitter
18:43:26 - Haaland 4" Haaland 13" Haaland 15" Haaland 20" Hvor var du da Erling (17) scorte 4️⃣ mål på 2️⃣0️⃣ minutter mot Br… Ver en twitter
18:20:27 - 4️⃣ år siden i dag! 🥰 En dag for historiebøkene! Ver en twitter
10:57:29 - 𝗛𝗶𝗽𝗽 𝗛𝘂𝗿𝗿𝗮 𝘅 𝟳𝟬 🥳🎉 Stein Olav «Laffen» Hestad fyller 70 år i dag. Vi gratulerer! 💙 Ver en twitter
20:00:39 - Videre i cupen! 😍 ⚽️⚽️ Grødem ⚽️ Linnes ⚽️ Zekhnini Neste NM-runde spilles i mars 2023. Neste kamp er borte mot H… Ver en twitter
139
escudo
19:54:51 - 90+3 min: Dommer blåser av og vi taper 0-3. Dette gjør vondt, men sammen skal vi reise oss! Her må alle trø til - f… Ver en twitter
19:28:31 - 71 min: Femte og siste spillerbytte. Agro kommer inn for Kalludra.
19:22:59 - 66 min: 0-3. Godset kontrer inn en ny scoring. Kommer etter en periode med en del hjørnespark og godt trykk fra vår side.
19:18:17 - 61 min: To nye bytter. Gjertsen og Alm går ut. Inn kommer Bye og Hopland.
19:02:50 - 46 min: Da er vi i gang igjen. To bytter fra Michelsen. Isaksen og Mucolli går ut, inn kommer Willumsson og Kartum.
139
escudo
13:24:38 - Sarpsborg 08 og Rashad Muhammed har kommet til enighet om å terminere kontrakten. Muhammed er klar for Ankara Keciörengücü i Tyrkia.
19:53:06 - Slutt. HamKam vinner 3-2 mot Sarpsborg 08. Vi ledet både 0-1 og 1-2, men Kamma snudde matchen.
19:33:14 - 75’ Molins setter ballen i mål, men scoringen annulleres for offside. HK - S08 | 3-2
19:28:01 - 70’ Wichne erstatter Halvorsen. HK - S08 | 3-2
19:22:18 - 3-2. Enkerud sender hjemmelaget opp i ledelsen. Tar seg forbi Halvorsen og setter kula i lengste. 65 minutter spilt.
199
escudo
18:43:58 - Happy #PrideInLondon to everybody attending this weekend. We’ll continue to celebrate and support our LGBTQ+ commun… Ver en twitter
14:00:04 - Check out the @isuzuuk FA Trophy and FA Vase round dates for the 2022-23 season:
11:38:36 - We were pleased to welcome @NadineDorries to Southern Primary School to show her our Barclays Girls" Football Schoo… Ver en twitter
23:00:00 - Tonight we #GoGreenForGrenfell, as we remember those who lost their lives in the tragedy five years ago 💚 Ver en twitter
10:57:25 - Today, on the fifth anniversary of the Grenfell Tower fire, our thoughts are with all of those affected by the trag… Ver en twitter
199
escudo
10:10:59 - #Under17 🇮🇹 ⚽️ Sono 2️⃣6️⃣ gli #Azzurrini convocati per il doppio test con la #Svizzera🇨🇭 #VivoAzzurro Ver en twitter
08:30:00 - 🎂 Buon compleanno a #Emerson Palmieri❗️ Oggi il laterale azzurro festeggia 2⃣7⃣ anni 🎉 🏆 Campione d"Europa 19 pr… Ver en twitter
14:55:02 - #Azzurrini 🇮🇹 ⚽️ Andrea #Barzagli entra a far parte del #ClubItalia 🆕 Massimiliano #Favo è il nuovo tecnico dell… Ver en twitter
07:32:46 - #RinascimentoAzzurro 🏆🇮🇹 ⚽️⚽️ L’#Italia è la seconda squadra nella storia degli #Europei a vantare ben 5️⃣ giocato… Ver en twitter
08:30:00 - 🎂 Buon compleanno a Domenico #Berardi❗️ L"attaccante azzurro compie 2⃣7⃣ anni 🎉 🏆 Campione d"Europa 17 presenze… Ver en twitter
199
escudo
21:58:45 - Již zítra zakončí reprezentantky do 19 let své účinkování na domácím #U19WEURO duelem s Itálií 🇮🇹🇨🇿 Ver en twitter
18:51:26 - Téhle akci chyběla jen branka 🫣 Příště už to tam padne, Hložane! 🦬 Ver en twitter
19:23:03 - 🇨🇿🇪🇸 Reprezentantky nezvládly utkání se Španělskem a prohrály 0:5. Ver en twitter
18:26:05 - Česká reprezentace do 19 let zná zápasový program podzimní základní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát… Ver en twitter
18:21:07 - Po prvním poločase prohrávají reprezentantky do 19 let 0:2 🇨🇿🇪🇸 Ver en twitter

Fichajes Temporada 2022-23

Centrocampista

Procedencia: UCAM Murcia

Centrocampista

Procedencia: Birmingham City sub 23

Defensa

Procedencia: Hércules

Centrocampista

Procedencia: Real Sociedad B

Delantero

Procedencia: Tropezón

Portero

Procedencia: Llagostera

Centrocampista

Procedencia: CD Calahorra

Centrocampista

Procedencia: Torredonjimeno

Delantero

Procedencia: Laredo

Defensa

Procedencia: Atzeneta

Entrenador

Procedencia: Sin equipo

Delantero

Procedencia: CF Talavera de la Reina

Portero

Procedencia: CF Talavera de la Reina

Portero

Procedencia: UD Melilla

Defensa

Procedencia: Cornellà
Página generada en 0.901 segundos