Información a la última

22:12:32 · FINAL
Combinado de Archena - Real Murcia CF 0 - 2
22:07:03 · En directo
Combinado de Archena - Real Murcia CF 0 - 2
22:04:33 · FINAL
UD Benigànim - CD Castellón 0 - 2
21:51:03 · En directo
Combinado de Archena - Real Murcia CF 0 - 1
21:50:33 · En directo
UD Benigànim - CD Castellón 0 - 2

PREMIER LEAGUE

La PREMIER LEAGUE, con 474 goles en 180 partidos, obtiene un coeficiente de 2.63 goles por partido, que materializan 84 victorias locales, 40 empates y 56 victorias visitantes.

domingo, 23 de mayo de 2021
15:00

FC Besa PejëFC Besa Pejë

1 - 0

SC GjilaniSC Gjilani

15:00

KF LlapiKF Llapi

1 - 1

KF FeronikeliKF Feronikeli

15:00

FC PrishtinaFC Prishtina

2 - 5

KF BallkaniKF Ballkani

15:00

KF DritaKF Drita

2 - 0

KF ArbëriaKF Arbëria

15:00

KF Trepça´89KF Trepça´89

2 - 1

KF DrenicaKF Drenica

Previa Liga Campeones
Liga Conferencia Europa
Promoción Descenso
Descenso

actualidad en twitter

230
escudo
19:26:48 - Qendrim Zyba, mesfushori jonë i talentuar është operuar me sukses Rikthim të shpejtë, Kampion 🤲🏻💙! Ver en twitter
14:42:26 - Pas fluturimit komod me "Carpatair" ✈️, skuadra ka ateruar në Aeroportin e Manchesterit dhe pas pak do të akomodohe… Ver en twitter
09:05:25 - ➡️ Manchester ✈ ➡️ [UECL] QR2 - 2nd Leg, Connah’s Quay Nomads FC 🆚️Prishtina Ver en twitter
20:34:40 - Ramadani: "Fitore bindëse që na jep qetësi, por jo komoditet" Kryetrajneri Zekirija Ramadani, ashtu siç e kishte a… Ver en twitter
20:32:06 - John: "Kam pasur shumë presion pa shënuar, jam shumë i lumtur që ndihmova skuadrën" Oto John, më në fund, jo një,… Ver en twitter
Página generada en 0.21 segundos