MFK Karviná MFK Karviná
FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava

actualidad en twitter

41
20:38:28 - 🎙️ | Remízu s Českými Budějovicemi hodnotil po zápase trenér Jindřich Trpišovský, který pro #slaviatv mluvil předev… Ver en twitter
20:10:49 - 🎙️ | Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a as… Ver en twitter
19:48:38 - 💬 „Opakuje se, že do zápasu dobře vstoupíme, pak přijde moment, který náš výkon srazí dolů, a po poločase to jde za… Ver en twitter
19:16:15 - 💬 „Na ztráty nejsme zvyklí. Nervozitu si ale nemůžeme vůbec dávat do hlavy. Je to jenom v nás. Musíme od začátku hr… Ver en twitter
18:07:38 - 📝 | Sešívaní v Českých Budějovicích srovnali skóre v prvních patnácti minutách druhého poločasu díky gólům Olayinky… Ver en twitter
41
07:36:11 - Druhá vychytaná nula v sezoně a třetí zvolení mužem zápasu #FCSL pro Milana Knoblocha. #LIBOLO Ver en twitter
18:16:15 - Že to byl krásný víkend - co říkáte, Slovaňáci? 😇 P.S.: Už jsme jedenáctí… ⬆️ Ver en twitter
13:03:43 - Nákupem kávy na webu Ver en twitter přispějete na běžný provoz kapely, který byl, stejně jako jiné obory,… Ver en twitter
12:25:39 - Úspěšný liberecký víkend završen: #FCSL-🅱️ 🆚 @FCHradec-🅱️ 3:1 (3:0) ⚽️⚽️ Nečas ⚽️ Michal Ver en twitter
10:30:41 - Stream ze zápasu: 🎥 Ver en twitter
41
14:16:52 - Béčko nakonec vedení neudrželo a remizovalo 👇 #NASEBECKO Ver en twitter
10:04:15 - Klokani nastoupí do zápasu s Přepeřemi v této sestavě 👇 #NASEBECKO Ver en twitter
17:52:23 - Cicilia v závěru rozhodl o vítězství Slovácka 😕 #SLOBOH Ver en twitter
17:50:18 - Cicilia v nastaveném čase posílá Slovácko do vedení... #SLOBOH
17:49:24 - Jurečka v závěru z voleje vysoko přestřelil branku Bohemky! #SLOBOH
41
17:57:29 - ℹ️ Ze zápasu s Hradcem Králové bohužel opět bez bodů po prohře 0:3. #️⃣ #FORTUNALIGA #HKRTEP Ver en twitter
16:50:49 - ℹ️ O poločase prohráváme s Hradcem Králové 0:2. #️⃣ #FORTUNALIGA #HKRTEP Ver en twitter
15:03:03 - ℹ️ Proti Hradci jdeme ve stejné sestavě jako proti Plzni, alespoň na lavičku se po zranění vrátil Jakub Mareš! #️⃣… Ver en twitter
08:37:04 - 🆚 FC Hradec Králové 📍 Lokotrans aréna, Mladá Boleslav. ⏰ 16:00 hod. 🏁 Berka - Vlček, Mokrusch (Raplík) 🖥️ Pechanec,… Ver en twitter
17:16:09 - ℹ️ Nadační fond FK Teplice přispěl na vybudování venkovního posezení pro klienty Arkadie. 📰 Více informací najdete… Ver en twitter
41
23:27:53 - Spiderman, Spiderman Does whatever a spider can Ver en twitter
22:32:14 - 🎥 VRBA | „Vítězství se rodilo hrozně těžce. Myslím si, že vyhrálo šťastnější mužstvo.“ 🗣️ Trenér Sparty Pavel Vrb… Ver en twitter
22:08:00 - 🗳️ SPARŤAN ZÁPASU | Hlasujte, komu se nejvíc povedl duel proti Mladé Boleslavi! #acsparta ➡️… Ver en twitter
21:53:15 - 📺 NITA | „Jsem šťastný, protože máme tři body z důležitého zápasu. Mám radost, že jsem týmu pomohl několika zákroky… Ver en twitter
21:48:23 - 📺 HLOŽEK | „Vždycky věřím, že tam gól dotlačíme. I Boleslav měla šance, díky skvělým zákrokům Florina i díky štěstí… Ver en twitter
41
18:35:31 - Jen těžko hledal slova po pětibrankové porážce @FKJablonec na hřišti @fcviktorkaplzen náš kouč Petr Rada...… Ver en twitter
17:56:12 - Vysokou porážkou 0:5 skončilo vystoupení @FKJablonec na půdě lídra tabulky. Report ze zápasu na webu.… Ver en twitter
17:54:16 - KONEC ZÁPASU! Poi úspěšném pohárovém zápase přišla další facka v lize. Z Plzně jedeme bez bodového zisku...… Ver en twitter
17:50:26 - 5:0… #vprvnilinii #PLZJAB
17:34:13 - V 73. minutě přišel další útok Plzně a další gól v náší síti... Plzeň vede 4:0... #vprvnilinii #PLZJAB
41
14:13:51 - V Karviné nám už druhý den vydatně prší, ale na trávníku s se žádné kaluže netvoří. Duel 26. kola @fortunaligacz p… Ver en twitter
15:09:40 - Už čtvrtým rokem vyhlašuje @DenikSport nejlepšího ligového fotbalistu současnosti. Ve stočlenné společnosti se obje… Ver en twitter
14:46:47 - ⛔️KONEC⛔️ Po jednání VV FAČR jsou soutěže od třetí ligy níže ke dni 8. dubna 2020 plošně ukončené! Znamená to, že B… Ver en twitter
20:15:02 - @StepanHanus @fortunaligacz Tak z něho jsme v šoku ještě teď😜✌️
41
20:12:33 - 🎥 Trenér Martin Svědík hodnotil utkání s Bohemkou 👇 "Tohle jsou nejkrásnější vítězství, když už soupeř na váš gól… Ver en twitter
19:57:03 - @fortunaligacz @1_FCS @FCSlovanLiberec Slovácko ! ⚽🍺🥃
19:08:57 - SOUHRN 12. KOLA: Slovácko popáté v řadě zvítězilo a stíhá Plzeň, Liberec přetlačil Olomouc Ver en twitter Ver en twitter
19:32:48 - @Alena_Haluzova Dííííky. Vy takyyyyyy! 😉
19:31:51 - @Paradax16 Díky. Bez vás by to nešlo! 💙🤍
41
23:06:59 - Ohlasy po utkání Sparta Boleslav Ver en twitter prostřednictvím @YouTube
22:43:59 - Boleslavští po dvou výhrách v Karviné a doma nad Bohemians těsně prohráli na Spartě, kde předvedli sebevědomý fotba… Ver en twitter
21:09:15 - Jediný gól v závěru utkání rozhodl o výhře Sparty. #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
19:51:25 - Utkání AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav po prvním poločase bez branek. #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
18:44:28 - 🅰️ Tady je naše dnešní sestava 💙🤍 AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav #fkmb #fkmladaboleslav Ver en twitter
41
18:48:15 - 🗣 Jan Kopic po #PLZJAB: „Z gólu po dlouhé době mám moc velkou radost. V poslední době jsem měl každý zápas velkou š… Ver en twitter
17:54:11 - Krásné odpoledne v Doosan Areně 😍 Jan Kopic vstřelil dva góly a zaokrouhlil počet ligových branek na 50, trefili se… Ver en twitter
17:51:23 - 90" Poslední střídání, Dominik Janošek nahrazuje Pavla Buchu. #fcvp #PLZJAB 5:0 Ver en twitter
17:51:01 - 89" Je to 5:0! Přihrávku od Matěje Hybše před prázdnou bránu dostal @sulcik_10 a svou šanci bezpečně proměnil! #fcvp #PLZJAB 5:0
17:50:25 - PÁTÁÁÁÁÁ... 🙌 #fcvp #PLZJAB 5:0 Ver en twitter
41
21:41:13 - 📺 MATEJ RAKOVAN hodnotí remízový duel s Pardubicemi na FASTAV TV. Ver en twitter
20:29:00 - 📺 JAN JELÍNEK hodnotí duel v pražském Ďolíčku, kde ševci vybojovali bod s Pardubicemi. #PCEZLN Ver en twitter
20:05:02 - ✍🏻 REPORTÁŽ | Ševci vydřeli bod a ukončili sérii porážek Zlínští si po pěti prohrách v řadě připsali bodový zisk.… Ver en twitter
17:59:16 - ⏱ KONEC | S Pardubicemi bereme bod za bezbrankovou remízu. #PCEZLN Ver en twitter
16:59:56 - 📜 POLOČAS | V první půli jsme se branky nedočkali. #PCEZLN Ver en twitter
41
20:32:16 - OHLASY | Trenéři Jílek a Kozel hodnotí utkání Liberec - Sigma🎙 #LIBOLO ▶️https://t.co/10PS9KhlZ2 Ver en twitter
19:06:03 - ✍️ REPORTÁŽ | V utkání 12. kola FORTUNA:LIGY jsme na výhru nad Karvinou z minulého týdne nenavázali. Na hřišti Slov… Ver en twitter
18:09:34 - ⏰KONEC | Z Liberce bohužel odjíždíme bez bodu🙁 #LIBOLO Ver en twitter
17:18:59 - #LIBOLO | 2:0 | 58´ Na 2:0 zvyšuje z penalty Júsuf Hilál 🙁
41
15:57:23 - 💬 Ondřej Smetana | "Byla by chyba teď řešit Spartu, když je před námi pohár s Hradcem Králové. A ten, i když je… Ver en twitter
15:51:36 - @vojtaocadly Dobrý den, ano, i céčka jdou do prodeje.
14:26:48 - 🔟0⃣0⃣0⃣ ▶️ Ver en twitter Ver en twitter
18:39:42 - 🙋‍♀️ Ženy porazily v důležitém klání Hradec Králové 1:0 gólem Natálie Pavlisové z 30. minuty a vrátily se na druhé… Ver en twitter
08:35:38 - @petr_zlesa @OndraZlamal @borussia_en Díky za nabídku, ale máme.