Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

SK Sigma Olomouc

ZAJÍMAVOST | Záložník Tomáš Zlatohlávek si včera proti Teplicím připsal první ligový start. Ať se daří, Tome! ⚽️✊… https://t.co/Ja9sOoWbRt
FOTOGALERIE | Kompletní fotogalerii ze včerejšího vítězného utkání proti @FK_Teplice najdete na klubovém Facebooku… https://t.co/AAHzpmwO1p
REPORTÁŽ | Fotbalisté #sksigma zvládli zápas 7. kola @fortunaligacz , když na Andrově stadionu porazili Teplice 2:0… https://t.co/D3ikGkIlOn
KONEC | Retrodresy jsou vítězné! @FK_Teplice porážíme 2:0 díky brankám Kuby Plška a Martina Hály ⚽️💙 #sksigma https://t.co/FTdbvqwPuE
STŘÍDÁNÍ | Poslední střídání Sigmy v zápase. Václava Pilaře nahradil v 84. minutě Radek Látal. #sksigma
41

FC Baník Ostrava

🗨️ Jan Laštůvka: "Kluci mi to hodně usnadnili. Bylo to spíše hodně o koncentraci. Dlouho jsem nehrál a nechtěl jse… https://t.co/PvjQjSIKmD
41

SK Slavia Praha

💬 „První start mě motivuje v další práci," okomentoval soutěžní debut Jakub Markovič. 🧤 #SLABOH 📰 ROZHOVOR ➡️… https://t.co/V0596PE5iS
💬 „V některých pasážích to od nás byl velice dobrý výkon, hřiště bylo ve skvělém stavu," hodnotí vítězství proti Bo… https://t.co/1z1WnKZNt9
I slza v koutku oka se mi zjevila, když jsem pochopil, že milá a úžasná @BPenickova fakt končí. Legenda. ❤ https://t.co/fcraCYm1jV
Před utkáním proti Bohemians se s kariérou rozloučila @BPenickova 👋 🗓️ 20 let v sešívaném dresu 🏆 6 titulů 💪 3× čt… https://t.co/HvhnCYd6sW
41

Bohemians Praha 1905

90+1 | 4:0 V nastavení přidal čtvrtý gól Traoré. #SLABOH #nebuduchybet
59" | 3:0 Vacek viděl druhou žlutou kartu, tudíž byl vyloučen. #SLABOH #nebuduchybet
56" | 3:0 Kúdela z dorážky přidává třetí gól. #SLABOH #nebuduchybet
49" | 2:0 Frydrych navýšil vedení domácích. #SLABOH #nebuduchybet
41

Ceské Budejovice

Grata sorpresa ver está temporada en @futbolmeoficial, muy recomendable para saber horarios, calendarios, en que ca… https://t.co/8jhHtgcDLp
41

FC Slovan Liberec

Tradiční bulletin #FCSL s možností získat zajímavé ceny v poločasové soutěži nebude chybět ani při duelu #LIBSPA. P… https://t.co/Qp1jUm3nlA
⚠️ Upozorňujeme, že příjezd od kruhových objezdů u nákupní zóny Sever kvůli uzavírce mostu v Londýnské ulici stále… https://t.co/duKtSIfyL9
41

1. FC Slovácko

90" Nadstavují se 3 minuty #ZASLOVACKO #OVASLO
88" STŘÍDÁNÍ ⬇️ Ondřej Šašinka ⬆️ Patrik Hellebrand #ZASLOVACKO #OVASLO
41

FC Viktoria Plzen

🗓 Upřesnění termínu 9. kola @fortunaligacz – s @FKJablonec se v Doosan Areně po reprezentační přestávce utkáme v po… https://t.co/d1NQB008ei
Útočník Tomáš Kepl odchází na roční hostování do druholigových @FK_Pardubice. Doplní tak další viktoriány Michala H… https://t.co/lk91yvoSgj
41

1. FK Príbram

5️⃣⚽️ ŠKODA // Před vystřídáním stačil Michal ŠKODA trefit nejen nádhernou branku na 4:0, ale také se posunul do če… https://t.co/aWa0LtiHyE
📷📰FOTO + REPORTÁŽ // Ohlédnutí za dnešním utkáním proti @FKJablonec najdete na našem webu #PRIJAB ➡️… https://t.co/nOGrHpvNM6
⚽️KONEC 4⃣:0⃣ Výrazné vítězství 4:0 nad @FKJablonec bylo reklamou na fotbal. Spousta branek, nádherné trefy v podá… https://t.co/Ry4kVIIpAu
⚽️GOOOL 4⃣:0⃣ 75. minuta a my vidíme další šibenici. Pálí Michal ŠKODA! #PRIJAB https://t.co/HF4IEjLrjc
41

AC Sparta Praha

Ten večer před 16 lety, poslední minuta, poslední dotyk s míčem. A co vy, sparťani, co byste vybrali vy? #acspartahttps://t.co/FH8sB3cTlS
První derby sezóny je tady! Zápas sparťanek proti Slavii můžete od 16:00 sledovat na https://t.co/5sgtnw8wIN. Holk… https://t.co/lle5kEfUga
📊 STATISTIKY | V neděli nás čeká 5️⃣4️⃣. zápas proti @FCSlovanLiberec. Ten se tak stane naším vůbec nejčastějším so… https://t.co/hR4o5GHcd8
📰 B-TÝM | Rezerva veze z Benešova dva body za vítězství po pokutových kopech. 💪 Brankář Čtvrtečka se v rozstřelu bl… https://t.co/f4fgc05ztH
B-TÝM | Dvě chycené penalty Čtvrtečky znamenají výhru Sparty! Sparťané porazili Benešov pokutových kolech 7:6. #acsparta
41

FK Jablonec

@FKJablonec hrubě nevyšel zápas na pažitu @fkpribram, odkud si veze čtyřbrankový příděl. Více v reportu:… https://t.co/ffevRGVakH
Utkání končí naší prohrou 4:0 a do Jablonce se vracíme bez bodů... #vprvnilinii #PRIJAB https://t.co/vHQR55wWSA
🔄 57’ střídáme! ⬇️ Vladimir Jovović ⬆️ Jan Chramosta #vprvnilinii #PRIJAB
41

FK Teplice

V Olomouci je to sice po prvním poločase na branky 1:1, ale ta teplická vyrovnávající nebyla na pokyn VAR uznána, p… https://t.co/hnlXdKDEeY
41

FC Zlín

🎥 ADNAN DŽAFIĆ | „Výsledek je pro nás hodně špatný, ale když nedokážeme proměnit takové šance především v první půl… https://t.co/B8BqUsrKnL
JOSEF CSAPLÁR | „Je to ohromné zklamání. Tohle utkání jsme nezvládli. Štve mě především způsob, jakým jsme ho nezvl… https://t.co/8vqhEPKfA8
SESTAVA | Trenér Josef Csaplár neudělal pro dnešní duel v sestavě z minulého kola v Opavě žádnou změnu! ▶️ Vrací… https://t.co/H34VA3cIb3
📒 MAGAZÍN ŠEVCI! | Ani dnes nebude chybět nové vydání magazínu Ševci! Cena je pouhých 10 korun a zakoupit jej mů… https://t.co/b6WjjUheVm