Clasificaciones generales

Noticias, actualidad...

41

AC Sparta Praha

💪 S takovou náladou chceme usínat po každém zápase... 🤗 Dobrou noc, sparťani, díky za podporu a užijte si zbytek v… https://t.co/mmiaWPhD5q
🎥 TISKOVKA | „Výkon, přístup, aktivita hráčů a ve většině případů i kvalita byly diametrálně odlišné,“ trenér Jílek… https://t.co/sBpkGLJUpN
🎬 ŠTETINA | „Trenér nám dál cestu, a pokud po ní půjdeme, určitě nám přinese úspěch, o tom jsem přesvědčený.“ Luká… https://t.co/mWqiZvWKEy
📺 KREJČÍ | „V prvních minutách jsem se rozkoukával, čtyři měsíce jsem nehrál ostrý zápas. Pak jsem se do toho dosta… https://t.co/CdEIi3IVfk
✍️ REPORTÁŽ | Sparta napravila nepovedený vstup do sezony a před fantastickým publikem porazila Jablonec po gólech… https://t.co/FPMx6hvi9F
41

1. FK Príbram

⏱️⚽️ KONEC - 1⃣:0⃣ @sfcopava je vítězem dnešního utkání 2. kola @fortunaligacz #OPAPRI https://t.co/PymgTcVVcb
👥 SESTAVA // Příbram nastupuje proti @sfcopava v sestavě, která se v základu od ligového startu nezměnila. PŘÍBRAM… https://t.co/VuHSeJgzPh
41

SFC Opava

👥 Tato sestava vyběhne do utkání s @fkpribram, poprvé se v základu objeví @sulcik_10! #sfcopava #OPAPRI https://t.co/VFjK33DxSb
41

Bohemians Praha 1905

K prvnímu domácímu zápasu přijede jako soupeř @fkmladaboleslav 🏟 Vstupenky se budou prodávat na pokladnách stadionu… https://t.co/0tBE0epMry
41

FK Jablonec

Trenéři Petr Rada a Václav Jílek při hodnocení dnešního zápasu AC Sparta Praha - FK Jablonec 2:0.… https://t.co/nLVF9d1Ye7
Jak běžely minuty zápasu Sparta - Jablonec? Více v reportu: https://t.co/LcE62Xgs97 #vprvnilinii #SPAJAB
V 84. minutě zvyšuje Kanga na 2:0...
🔄 74. minuta střídáme! ⬇️ Vladimir Jovović ⬆️ Rafael Acosta #vprvnilinii #SPAJAB
41

FK Mladá Boleslav

Jakub Fulnek před utkáním 2. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav se hr… https://t.co/3HGw4Irhmk
Soupeřem FK Mladá Boleslav ve 2. předkole Evropské ligy bude kazašský tým FK Ordabasy Šymkent. První utkání hrajeme… https://t.co/yO7RsdHy8C
41

FC Zlín

🎥 JOSEF CSAPLÁR | „Dnes to nebylo tolik kvalitní, jako proti Slávii. Olomouc si vypracovala dost šancí, přesto jsme… https://t.co/fxUfDxx6m7
🎥 TOMÁŠ POZNAR | „Když jsme drželi míč a byli aktivní, měla s tím Sigma problém. Chce se to ale víc tlačit do těch… https://t.co/XjJJUAWIWO
📜 SESTAVA | Do zápasu v Olomouci nastoupíme v následující sestavě 👇 ▶️ Na střídačce je připraven Oleksandr Azatskyi. https://t.co/EFj3yHJuWg
41

1. FC Slovácko

Martin Svědík: "U Tomáše Zajíce a Michala Kadlece jsme nechtěli riskovat obnovení zranění a radši jsme je nechali j… https://t.co/BK8WME0CxD
Martin Svědík: "Musíme dnešní výkon v hlavách rychle smazat a příští týden ho musíme napravit." #ZASLOVACKO #SLOBUD
Martin Svědík: "To co jsme si říkali po Spartě, že budeme muset potvrdit výkon, to se nám vůbec nepovedlo. Chyběla… https://t.co/VoVxzhetxX
41

SK Slavia Praha

Slávisty čeká v neděli od 19:00 utkání 2⃣. kola @fortunaligacz na půdě Teplic! 🤜🤛#tepsla Přečtěte si, jak duel vyhl… https://t.co/1yIzYuoDAa
Slávisty čeká zápas 2⃣. kola v Teplicích a rádi by v něm navázali na vítězství ze Zlína! 💪 Jak se na utkání tým při… https://t.co/PLMG1VusqS
Dnes slaví 80. narozeniny odchovanec @slaviaofficial Karel Nepomucký 🔴⚪️⚽️Spoluhráč a kamarád Jana Lály odehrál v p… https://t.co/MG79WCVOBb
Dnes (sobota) a zítra (neděle) máme @SlaviaMuseum 🏆⚽️🥇🎖 otevřeno od 10 do 18 hodin 🕙🕕Tak se stavte! Vstupenky zakou… https://t.co/oxDnv880hb
41

FC Baník Ostrava

⏱ PŘÍPRAVA: Banik B 🆚 Hlučín 1:2 ⚽️ Raab
🇨🇿 Česká devatenáctka včetně @filipkaloc1 a kondičního trenéra Michala Hrubého si čekání na rozhodující nedělní due… https://t.co/T62gXMMELb
@scuderiahonza @fcgvlasim Dobrý den, v jednání. Pokud bude konkrétní výsledek, budeme informovat.
🆕 Petr Breda převléká dres. Z Baníku odchází na hostování do konce sezony bez opce do druholigového @fcgvlasim.
41

FC Slovan Liberec

V dalším medailonku opor #ceskarepre U19 se představí obránce @FCSlovanLiberec Michal Fukala 🔵 https://t.co/Iu2k4oL0oM
🗣 Pavel Vrba: „@FCSlovanLiberec odehrál velice dobré utkání, byl silný v osobních soubojích a hrál velice vysoko. Z… https://t.co/DPLPJC10wo
41

SK Sigma Olomouc

REPORTÁŽ | Domácí premiéra vyšla vítězně Sigmě i trenérovi Látalovi, který se poprvé postavil na lavičku Hanáků na… https://t.co/ZJjNqEudT5
VÍTĚZSTVÍ | @footballzlin porážíme 1:0 a máme první 3 body v sezóně. Domácí premiéra trenéra Látala tak byla vítězná! 💙 #sksigma
STŘÍDÁNÍ | V 7. minutě odchází ze hřiště střelec branky MARTIN NEŠPOR. Místo něj na hřiště vyběhla nová posila ISMAR TANDIR #sksigma
GÓÓÓL | V 61. minutě nás posílá do vedení 1:0 MARTIN NEŠPOR ⚽️💙 #sksigma
POLOČAS | Po první půli hrajeme s @footballzlin 0:0 ⚽️ #sksigma
41

Ceské Budejovice

@UCastellnou TERCERA CATALANA - GRUP 7 Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/PwfoWj4b5V Pa… https://t.co/hISFkkR2zE
@UE_Avia TERCERA CATALANA - GRUP 7 Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/zHyQzPF3MH Para a… https://t.co/R36tvpquZq
@SantCugatFC TERCERA CATALANA - GRUP 7 Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/cI6iZ0gxi7 Pa… https://t.co/djAOth5iMt
@FCPirinaica TERCERA CATALANA - GRUP 7 Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/QbU9Kklnal Pa… https://t.co/XwueblIHQ2
@FCJoanenc1923 TERCERA CATALANA - GRUP 7 Consulta el calendario 2019-20 Puedes verlo en https://t.co/FR7aORERW8… https://t.co/T7k30nZWzf
41

FC Viktoria Plzen

Dorost Viktorie podlehl na Memoriálu Stanislava Štrunce @MTKBudapest 0:2 a zítra si zahraje o 5. místo s @fc_minskhttps://t.co/JiShEbHJZg
@WBA @mskzilina Viktoriáni U19 bohužel podlehli @MTKBudapest 0:2 a zítra si zahrají o 5. místo ☹️ https://t.co/KQgMGRWchS
Dorost @WBA porazil po gólu Jamieho Souleho @mskzilina 1:0 a na anglický klub zítra čeká finále Memoriálu Stanislava Štrunce 👏
Béčko Viktorie si v dalším přípravném zápase poradilo s Domažlicemi 1:0, když se o jedinou branku postaral ve 35. m… https://t.co/kWtP1lXIVK